24 juli 2014 Tiltak mot terrorhandlingerNSM, PST og Politidirektoratet med felles veileder om hvordan man kan øke sikkerhetsnivået.
12 juni 2014 Ny kvartalsrapportRisikobildet preges fortsatt av omfattende sårbarheter, samtidig som NSMs operasjonssenter håndterer et høyt antall saker.
27 mai 2014 Offentlig-privat front mot dataangrepNøkkelen til å bygge et robust samfunn er et godt offentlig-privat samarbeid, skriver direktør i Nasjonal sikkerhetsmyndighet.
28 april 2014 NSM med på EUs største cyberøvelseNasjonal sikkerhetsmyndighet er med i EUs største cybersikkerhetsøvelse som startet i dag. 29 land og mer enn 200 organisasjoner er med i øvelsen.
10 april 2014 Spørsmål og svar om "Heartbleed"Må jeg bytte passord? Her får du får spørsmål og svar om sårbarheten i OpenSSL.
9 april 2014 Alvorlig sårbarhet i OpenSSLOpenSSL har offentligjort en sårbarhet i OpenSSLs TLS/DTLS heartbeat extension(RFC6520).
2 april 2014 Ny prøveordning for foto fra luftSkal du opp og filme med modellfly, fjernstyrt helikopter eller drone?
31 mars 2014 Slutt for Windows XPBrukerstøtten for Windows XP opphører 8. april 2014. Dermed vil brukere av XP ikke lenger motta sikkerhetsoppdateringer som beskytter mot virus.
Aktuelt18 mars 2014 Sikkerhetstilstanden fortsatt ikke god nokI 2013 ble flere tiltak satt i gang for å bedre sikkerheten i Norge. Likevel finnes det fremdeles mange og omfattende sårbarheter.